-А чи”фізик”-шахів любитель
(Дмухнув Геннадій цигаркою)?
-Ні.Займається цей вчитель…
Орієнтуванням парковим!..
Кільця Гена випускає:
-Оце новина(Ну і ну)!
І зі мною…ТАКЕ буває,
Як зайву чарчину хильну!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-А чи”фізик”-шахів любитель
(Дмухнув Геннадій цигаркою)?
-Ні.Займається цей вчитель…
Орієнтуванням парковим!..
Кільця Гена випускає:
-Оце новина(Ну і ну)!
І зі мною…ТАКЕ буває,
Як зайву чарчину хильну!