-Колись ще молодою (Якось теща згадала) Була такою я дурною (Помилок немало!)… -Себе(мовив зять) Гудите ви марно- Бо з тих пір,мать, Збереглися гарно!
гарну
2 posts
-О,трибун перепади… Що?!.Біс у ребро їм і в печінку;- Показують…же,гади… Некрупним планом…гарну жінку!..