-Колись ще молодою
(Якось теща згадала)
Була такою я дурною
(Помилок немало!)…
-Себе(мовив зять)
Гудите ви марно-
Бо з тих пір,мать,
Збереглися гарно!
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Колись ще молодою
(Якось теща згадала)
Була такою я дурною
(Помилок немало!)…
-Себе(мовив зять)
Гудите ви марно-
Бо з тих пір,мать,
Збереглися гарно!