Так стало сніжно… Хочеться додому… На вечір час, але не все так просто. Я наливаю в темну чашку втому, Ніде не йду і не чекаю гостей. А за вікном є діти та сніжинки, А серце просить радості й запалу. Я хочу у дитинство, до ялинки, Тепер лиш втома – я […]
гості
2 posts
В гості прийшла Маруся. В кріслі дріма кум Яким: У шапці,валянках,кожусі Ще й зброя поряд з ним… -Захворіли чи турботи (Щось ніяк не доберу)? -Та ні.То я,кумо,роботу Ще й ДОДОМУ беру!..