-Щось не бачу я рудого?- Онука питає. -Вірно.Замість нього Інший грає. Ох,він і грішний- Порвав із футболом І зайнявсь”успішно” Тепер…”літерболом”!..
грає
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Щось не бачу я рудого?- Онука питає. -Вірно.Замість нього Інший грає. Ох,він і грішний- Порвав із футболом І зайнявсь”успішно” Тепер…”літерболом”!..