Віруси, віруси всюди… Страх, здивування, втома… Та хіба ж важко, люди, просто побути вдома? Робота – не вовк, я знаю, і «хай допоможуть «вищі»»… Та краще з дітьми у хаті, ніж поряд на кладовищі… Ніхто ще не вмер без гречки, без цукру і вермішелі… Краще дивіться фільми, щільно закривши двері! Це […]
хвороби
1 post