-Послухай же,Милю (Дівчині моряк сказав), Нагадуєш ти хвилю, Яку ніколи я не знав… -Ну,це ж треба (Я хвилюю кожну мить)! -Так.Мені від тебе Вже почало…нудить!..
хвилю
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Послухай же,Милю (Дівчині моряк сказав), Нагадуєш ти хвилю, Яку ніколи я не знав… -Ну,це ж треба (Я хвилюю кожну мить)! -Так.Мені від тебе Вже почало…нудить!..