-Послухай же,Милю
(Дівчині моряк сказав),
Нагадуєш ти хвилю,
Яку ніколи я не знав…
-Ну,це ж треба
(Я хвилюю кожну мить)!
-Так.Мені від тебе
Вже почало…нудить!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-Послухай же,Милю
(Дівчині моряк сказав),
Нагадуєш ти хвилю,
Яку ніколи я не знав…
-Ну,це ж треба
(Я хвилюю кожну мить)!
-Так.Мені від тебе
Вже почало…нудить!..