Як часто нам не хочеться іти? Як часто хочеш просто зупинитись? Як часто хочеш філософську суть знайти? І так не хочеш на все це дивитись. Але одного разу зупинившись – пропадеш. Велосипед без руху просто пада. А втративши себе знов не знайдеш. Не зупиняйся друг! Моя тобі порада. […]
іди в перед
1 post