Як часто нам не хочеться іти?
Як часто хочеш просто зупинитись?
Як часто хочеш філософську суть знайти?
І так не хочеш на все це дивитись.
Але одного разу зупинившись – пропадеш.
Велосипед без руху просто пада.
А втративши себе знов не знайдеш.
Не зупиняйся друг! Моя тобі порада.
Іди в перед і не важливо, що і як.
Іди в перед на запитання відповідь шукай.
Іди в перед і як морський маяк,
Братам освітлену дорогу дай.
(22.12.2020р)