-Що за диво відбулося (Хотіла я спитати)- Як це тобі удалося Іномарочку дістати(?)- Чи записався в рекет, Чи клад знайшов часів Петра, Чи,може,родич наш далекий(!) Допоміг із”забугра”? -Е(дід сказав), Не ходить же пішки! “Волгу”я продав І добавив трішки… -Розумно(Що й казать!) Усе розрахував… А чи можна ще […]
іномарочку
1 post