Чатує вечір на когось димно, Іду байдужа й для всіх чужа, А під ногами тріщить противно Жовтогаряча хрумка іржа… Автобуси і хризантеми… Вітрин вогні… Навпомацки простую в темінь… Болить мені… Хотілося дощу, натомість – Гірка вода… В мені, як тісто, підходить злість… І осіда…
іржа
1 post