Чатує вечір на когось димно,
Іду байдужа й для всіх чужа,
А під ногами тріщить противно
Жовтогаряча хрумка іржа…
Автобуси і хризантеми…
Вітрин вогні…
Навпомацки простую в темінь…
Болить мені…
Хотілося дощу, натомість –
Гірка вода…
В мені, як тісто, підходить злість…
І осіда…
Невдалий день