Радію зараз наяву, Всім спогадам цікавим. Та головному відкриттю Дитинство було в нас яскравим. Радіє серце за батьків. Вони зростили з нас малюків. Достойний спадок. Ми знаєм саме головне – Вони найкращі та надійні. Їх серце сповнено любові Та душі самі вірні. Нам хочеться без меж радіти За своїх батьків, […]
із сім’єю
2 posts
-Ніяк не додивлюся- Не видать стрункого (Де дівсь,дідусю;- Що за гра без нього)? -Та керманич не пустив (Проказав дід Саня), Бо недавно пропустив Він останнє тренування. -Ну,а якби знав, Що воно ОСТАННЄ? -Із сім’єю би примчав На ЦЕ тренування!..