Їхав Іван Немудрук По лісі зеленім… Бачить:дівка(який”фрукт”!) Сидить біля клена. “Як підійти чемненько До такої цяці?.. О!Погарцюю я гарненько На своїй коняці. Вона скаже:Який кінь В тебе норовистий! А я їй:Ти це кинь… І дозволь присісти!” …-Годі тобі гарцювать (Я кому сказала!)!!! Злізь і коло мене сядь […]
кінь
2 posts
Конику сіренький, повези туди, де шумлять тополі і біжать річки, де цвіте калина і росте верба, і дуби кремезні з часів козацтва. Для козака вірний друг і захисник, для гуцула – поміч, у гори – візник, хоч уже не оре, але механізм має кінські сили, металевий хвіст. Возить […]