Як жила собі коза, Веселенька Дереза, То нікому і нізащо не давала молока! Пісеньки вона співала, Посміхалась, танцювала, І швидесенько тікала Від доярок, ха-ха-ха!
Коза, про тварин
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okЯк жила собі коза, Веселенька Дереза, То нікому і нізащо не давала молока! Пісеньки вона співала, Посміхалась, танцювала, І швидесенько тікала Від доярок, ха-ха-ха!