Як жила собі коза,
Веселенька Дереза,
То нікому і нізащо не давала молока!
Пісеньки вона співала,
Посміхалась, танцювала,
І швидесенько тікала
Від доярок, ха-ха-ха!
Для голосування необхідно авторизуватись
okЯк жила собі коза,
Веселенька Дереза,
То нікому і нізащо не давала молока!
Пісеньки вона співала,
Посміхалась, танцювала,
І швидесенько тікала
Від доярок, ха-ха-ха!
Думок на тему “Коза Дереза”
ой то ще та коза