Серед ночі встав Лаврін (Йому щось сну немає)… До паркану вийшов він;- Бачить:кум(!)блукає… -А куди це ви йдете (Та ще й дуже п’яні) І”Джин-Колу”несете У правому кармані? -Лекція(лиш мовив слово І обхопив тонку березу);- А тема,ох,і пречудова… “Про жизню тверезу”… -Хотів,куме,спитати: Хто ж це вам захоче Лекцію […]
лектор
1 post