Сиділа я і мріяла у тиші, Йде лекція,всі пишуть і мовчать. А в зошиті рука римує вірші, Я думаю, як вірша розпочать. На етиці вивчаємо «кохання», І вчитель через паузу спитав: Це почуття – це радість, чи страждання? Й сердито зошит в мене цей забрав. Гортав, завмерши, не сказав ні […]
лекція
2 posts
Серед ночі встав Лаврін (Йому щось сну немає)… До паркану вийшов він;- Бачить:кум(!)блукає… -А куди це ви йдете (Та ще й дуже п’яні) І”Джин-Колу”несете У правому кармані? -Лекція(лиш мовив слово І обхопив тонку березу);- А тема,ох,і пречудова… “Про жизню тверезу”… -Хотів,куме,спитати: Хто ж це вам захоче Лекцію […]