Тренер був у чародія (Коли на Кубок грали), Аби він…”подіяв”, Щоб матч не програли. Довго ціну набивав Маг той старезний, Та нарешті згоду дав За гонорар величезний… -Ми”вилетіли”з Кубка (Ах,ти ж брехун!);- “Порахую”твої зубки (Проклятий чаклун)!!! -За що ТАКА опала?!. О!Хай логіка розсудить нас: Твої хлопці…не програли(!) […]
логіка
2 posts
-Куме,можете назвати Справжню українську птицю? -Навіщо тут дебати?!.;- Звісно,знаю я…синицю!!! Ось…логіка(!)моя уся (Наведу доказів немало): Сама-жовто-блакитна вся Ще й дуже любить сало!!!