В цій грі, як всюди у житті, емоції вирують!.. І ча́сом, наче на війні, суперники чатують Оди́н на о́дного (загнать щоб візаві у пастку) й цілком реальний куш забрать, коли Фортуни ласка… Не знаю, правда це чи ні, чи домисел красивий (давно було́, часи́ в імлі – скажу, що чув)…Не […]
#любовь#разочарование#обида#прозрение
2 posts
Господи, сколько же боли внутри Спать не дает мне спокойно. Господи,как бы хотела я быть Птицею в небе свободной. Улетела бы я далеко-далеко От мыслей,от мук и терзаний. Летала бы в небе себе высоко Вдали от души состязаний. И кажется будто бы все хорошо, Причин нет для слез и для […]