Ех,здоров’я мала забагато (Тепер…слаба стала Сіма), Не те,що нинішні дівчата- Виной ЧАЕС і”Фукусіма”!
мала
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okЕх,здоров’я мала забагато (Тепер…слаба стала Сіма), Не те,що нинішні дівчата- Виной ЧАЕС і”Фукусіма”!