-Права була моя ненька (Оглянув Потап Аллу), Що усіх дівок гарненьких Дурні(!)…розхапали! Пролунало тут в момент: -Таки мудра твоя ненька;- Дякую за комплімент!!!;- Милий мій…дурненький!
мудра
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Права була моя ненька (Оглянув Потап Аллу), Що усіх дівок гарненьких Дурні(!)…розхапали! Пролунало тут в момент: -Таки мудра твоя ненька;- Дякую за комплімент!!!;- Милий мій…дурненький!