На базарі молодик Ще з ранку торгує: -Ондатра-супершик (Будь-кому пасує)!!! Підійшов один дідок- Товар став оглядати: Пом’яв шапки передок І таке почав казати: -Не дуже оригінально “Надуваєте”,юначе;- Адже це натуральне Хутро…собаче(!!!)… -Тихше!Вип’єм чарку (Лиш би ви мовчали)- То ж мою…вівчарку… Ондатрою(!!!)звали…
на базарі
2 posts
Лара(засмучена дуже) Пожалілась Саші: -Образили мене,муже, На базарі нашім… Хвойдой обізвали Й старою шкарепою, А в кінці назвали Повною дурепою!.. -Та не переймайся (Прикрощі бувають)! Казав же:не шляйся Там…де тебе знають!