На базарі молодик
Ще з ранку торгує:
-Ондатра-супершик
(Будь-кому пасує)!!!
Підійшов один дідок-
Товар став оглядати:
Пом’яв шапки передок
І таке почав казати:
-Не дуже оригінально
“Надуваєте”,юначе;-
Адже це натуральне
Хутро…собаче(!!!)…
-Тихше!Вип’єм чарку
(Лиш би ви мовчали)-
То ж мою…вівчарку…
Ондатрою(!!!)звали…
2 коментарі ““Ондатра”…”
Клас!
:))))