Люди бувають мов звірі… Наче душі в них немає.. Підлість зробити так легко, Наче хтось в серце стріляє.. І обламати надії, Та обірвати всі мрії.. Будьте добріші, – благаю! Зло просто так не згорає…
Надії
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okЛюди бувають мов звірі… Наче душі в них немає.. Підлість зробити так легко, Наче хтось в серце стріляє.. І обламати надії, Та обірвати всі мрії.. Будьте добріші, – благаю! Зло просто так не згорає…