Ішов Іван із Прилук (Йому нелегко на душі)… Почув здалеку якийсь звук (Назустріч йдуть товариші). -Що з тобою таке,друже (Запитали у Івана)? -Закортіло дуже… Мати дельтаплана… -Мабуть,ти,козаче, Гарненько напився, А тоді добряче(!!!) В кузні попалився? Заперечив їм Іван: -Вийшла така”чудасія”, Коли робив дельтаплан З…Горинича Змія…
напився
2 posts
-Усе!!!Матч закінчився (ТАКОГО не передбачав)… -Либонь,арбітр напився- Собі…”червону”(!)показав! Інспектор тисне як на їх (Стосунки з’ясовують)… -Дарма,бо…рішень своїх Судді…не скасовують!!!