Ішов Іван із Прилук
(Йому нелегко на душі)…
Почув здалеку якийсь звук
(Назустріч йдуть товариші).
-Що з тобою таке,друже
(Запитали у Івана)?
-Закортіло дуже…
Мати дельтаплана…
-Мабуть,ти,козаче,
Гарненько напився,
А тоді добряче(!!!)
В кузні попалився?
Заперечив їм Іван:
-Вийшла така”чудасія”,
Коли робив дельтаплан
З…Горинича Змія…