-А чи модна блузка біла (Спитала Марина)? –Ще й як!Беріть сміло (Це-моди вершина)! Вам ітиме в літню пору (Прогув торгаш басом). -А не зіпсується скоро (Не вицвіте з часом)? Не буде мороки (Відповів Марині)- Вона вже два роки Висить на вітрині!..
не буде мороки
1 post