-А чи модна блузка біла
(Спитала Марина)?
–Ще й як!Беріть сміло
(Це-моди вершина)!
Вам ітиме в літню пору
(Прогув торгаш басом).
-А не зіпсується скоро
(Не вицвіте з часом)?
Не буде мороки
(Відповів Марині)-
Вона вже два роки
Висить на вітрині!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
-А чи модна блузка біла
(Спитала Марина)?
–Ще й як!Беріть сміло
(Це-моди вершина)!
Вам ітиме в літню пору
(Прогув торгаш басом).
-А не зіпсується скоро
(Не вицвіте з часом)?
Не буде мороки
(Відповів Марині)-
Вона вже два роки
Висить на вітрині!..