Дивний в нас народ живе- Завжди винного знайде. Винні всі,лише не я, Крайня хата не моя. Так,у парку я гуляв, Та спиртного не вживав, І пляшки чужі під лавку Хтось,напевно,розкидав. І насіння не моє, Всі лушпайки я збираю, І обгортки,і папір В смітники я викидаю. Діти то якісь чужі […]
Не сміти
1 post