Зайшов раз до радиста-друга (Дивлюсь:чогось не вистачає?): -А де ж це твій…ПАПУГА?.. -Продав(давно його немає)… Але клітка…не пуста (Лиш поглянь,що маю);- Думаю,що неспроста… Дятла(!)там тримаю!.. -Завів краще б молодицю, Ніж ТАКЕ творити: Мабуть,хочеш оцю птицю Навчить говорити? -Та ні.Це-занадто дуже (Налив Клим слив’янку)! Ну,щоб умів він,друже… Вистукувать”морзянку”!
папуга
1 post