Бувають же ТАКІ дива: Матчів клуб(Оце збіг!) Не вигравав десятків з два, А потім…ПЕ-РЕ-МІГ(!)… Тренер весь сміявся, І руку кожному давав, Гравцями вихвалявся, Та”Молодці!”сказав… “Слабаки!Слабаки!Слабаки (Вкололо наче штричкою)!”- Покотилась…луна залюбки За…старою звичкою!..
переміг
1 post