Налий мені ти філіжанку кави, Поглянь у очі і згадай про те Кохання наше перше, нелукаве, Яке, здавалось, що не одцвіте. Згадай, як вечорами ми бродили Із Кам`янцем прадавнім віч-на-віч, «Під брамою» гарячу каву пили Таку солодку й темну, наче ніч. Зливались губи наші в поцілунках, На них, здавалось, кави […]
Під Брамою
1 post