Налий мені ти філіжанку кави,
Поглянь у очі і згадай про те
Кохання наше перше, нелукаве,
Яке, здавалось, що не одцвіте.
Згадай, як вечорами ми бродили
Із Кам`янцем прадавнім віч-на-віч,
«Під брамою» гарячу каву пили
Таку солодку й темну, наче ніч.
Зливались губи наші в поцілунках,
На них, здавалось, кави смак застиг.
Потреб не було в пишних подарунках,
Достатньо про кохання слів простих.
Минає все й любові мить ласкава,
На жаль, назад не повернути час,
Лиш стародавній Кам`янець і кава
Навіки згадку збережуть про нас.
