Все далі й далі вже луна Майдану, Та «Кача» чорна все іще пливе. Небесну Сотню Богові віддану Згадаємо за мир й життя нове. Згадаємо тих хлопців, що на Сході, Й кого не дочекалася вдова: Вони тепер герої у народі, Їм нині слава й вдячності слова. Хай, що тримає дуло автомата, […]
Пливе кача
1 post