Все далі й далі вже луна Майдану,
Та «Кача» чорна все іще пливе.
Небесну Сотню Богові віддану
Згадаємо за мир й життя нове.
Згадаємо тих хлопців, що на Сході,
Й кого не дочекалася вдова:
Вони тепер герої у народі,
Їм нині слава й вдячності слова.
Хай, що тримає дуло автомата,
Не схибить перед ворогом рука.
Сьогодні українського солдата
Знов плач війни до бою заклика.
Сьогодні свято Гідності й Свободи,
День пам`ятний у черзі інших днів,
Тож пом`яни, вкраїнський наш народе,
Полеглих та живих своїх синів.
Все далі й далі вже луна Майдану,
Але на Сході точиться війна,
Вже не одну Небесну Сотню славну
До Господа покликала вона.
Тож запалімо тиху свічку нині,
У храмі чи у себе на вікні,
І помолімось: «Слава Україні!
Дай, Господи, їй тихі мирні дні!!!».
Всевишній, знаю, в скруті нас не лише,
Він бачить: нам війна, немов ясир,
І в день погожий хмарами напише
На небі заповітне слово «МИР».
