Огир відомий був у козака (Усі про нього знали)… Де б не взнавали…Хижака- За назву дивну ту питали… Усміхавсь господар в вуса (Ну,як без гумору прожить!): -Коли зубами кого вкусить, То зразу…риссю побіжить!..
побіжить
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okОгир відомий був у козака (Усі про нього знали)… Де б не взнавали…Хижака- За назву дивну ту питали… Усміхавсь господар в вуса (Ну,як без гумору прожить!): -Коли зубами кого вкусить, То зразу…риссю побіжить!..