Огир відомий був у козака
(Усі про нього знали)…
Де б не взнавали…Хижака-
За назву дивну ту питали…
Усміхавсь господар в вуса
(Ну,як без гумору прожить!):
-Коли зубами кого вкусить,
То зразу…риссю побіжить!..
Для голосування необхідно авторизуватись
okОгир відомий був у козака
(Усі про нього знали)…
Де б не взнавали…Хижака-
За назву дивну ту питали…
Усміхавсь господар в вуса
(Ну,як без гумору прожить!):
-Коли зубами кого вкусить,
То зразу…риссю побіжить!..
Думок на тему ““Хижак””
Неочікувано !