Данило з полів Єлисейських “Пежо”раз гнав на Україну… Його французький поліцейський Пригальмував у ту хвилину… Він таку промовив фразу (Певно,що від перепою): -Ще не бачив я ні разу, Кермували…щоби двоє? Відчинив Данько кабіну І щосили став кричать: -Як посміли ви машину Із-за цього…окружать?!.
посміли
1 post