Спускавсь Іван Закаблук Із крутої гірки… Був з собою в нього лук Й діжечка горілки. Під горою стрів Гаврила (Заховались в хащі)- Сивуху випили й рішили Пострілять:хто краще? -От,диявол!Не поцілив…- Сказав Іван негречно. -Гнівити Бога-це не діло (Дуже небезпечно)!!! -От,диявол!Знов не вцілив (Освітлення погане)!.. -Ти дивися:який він”смілий” […]
поцілив
1 post