Спускавсь Іван Закаблук
Із крутої гірки…
Був з собою в нього лук
Й діжечка горілки.
Під горою стрів Гаврила
(Заховались в хащі)-
Сивуху випили й рішили
Пострілять:хто краще?
-От,диявол!Не поцілив…-
Сказав Іван негречно.
-Гнівити Бога-це не діло
(Дуже небезпечно)!!!
-От,диявол!Знов не вцілив
(Освітлення погане)!..
-Ти дивися:який він”смілий”
(“Дограєшся”,Йване)…
-От,диявол(Що зі мною)!
Тут хмара сонце враз закрила-
Помчала блискавка стрілою
І влучила…в Гаврила…
А той тільки телепнувся…
Й упав(лежить його тіло)…
-От,диявол!Промахнувся…-
З…небес(!)прогуркотіло…