Кума дзвонить на”мобілу”: -Що робиш(зараз угадаю): Ти пиво п’єш або текілу?.. -Ні.Я просто…прес качаю. -Молодець(давай-давай)! До тебе справу маю: Мені теж…ЗСИЛКУ дай (І я…його скачаю)!..
прес
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okКума дзвонить на”мобілу”: -Що робиш(зараз угадаю): Ти пиво п’єш або текілу?.. -Ні.Я просто…прес качаю. -Молодець(давай-давай)! До тебе справу маю: Мені теж…ЗСИЛКУ дай (І я…його скачаю)!..