Кума дзвонить на”мобілу”:
-Що робиш(зараз угадаю):
Ти пиво п’єш або текілу?..
-Ні.Я просто…прес качаю.
-Молодець(давай-давай)!
До тебе справу маю:
Мені теж…ЗСИЛКУ дай
(І я…його скачаю)!..
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Кума дзвонить на”мобілу”:
-Що робиш(зараз угадаю):
Ти пиво п’єш або текілу?..
-Ні.Я просто…прес качаю.
-Молодець(давай-давай)!
До тебе справу маю:
Мені теж…ЗСИЛКУ дай
(І я…його скачаю)!..