lilohehka Дуже довго кровоточить рана… Біль тупий і не має вже сил… О якби ж я раніше все знала Не зламав би тоді ти дух мій. Не стискалося б серце від жалю, Від даремно втрачених днів. Я , напевно,крапку поставлю, Якщо ти це зробить не зумів. Не блукатиме десь в […]
про любов
1 post