Привіт!Пишу з пташиного базара, Де не продать нічого й не купить;- Помилка вийшла,моя люба Сара;- А так хотілось щось та й подарить!
продать
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okПривіт!Пишу з пташиного базара, Де не продать нічого й не купить;- Помилка вийшла,моя люба Сара;- А так хотілось щось та й подарить!