-На дощ(ще з порога Мовив кум Данило) Крутять сильно ноги (Терпіти-несила!)… * * * -Ніде,куме,дощ не лився (Ваш прогноз не збувся). -Я випадково помилився- В жінчині чоботи взувся!І
прогноз
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-На дощ(ще з порога Мовив кум Данило) Крутять сильно ноги (Терпіти-несила!)… * * * -Ніде,куме,дощ не лився (Ваш прогноз не збувся). -Я випадково помилився- В жінчині чоботи взувся!І