Вже запах осені відчутний Заповнив простір, всюди люди. Та у думках своїх закутий Ідеш кудись або в нікуди. А серце б’ється все частіше, Таке життя – ставай сильнішим. Тихенький гамір в голові, Але все добре – c’est la vie.
прохолода
1 post