-Ніяк не додивлюся- Не видать стрункого (Де дівсь,дідусю;- Що за гра без нього)? -Та керманич не пустив (Проказав дід Саня), Бо недавно пропустив Він останнє тренування. -Ну,а якби знав, Що воно ОСТАННЄ? -Із сім’єю би примчав На ЦЕ тренування!..
пропустив
1 post