Сказав кум авторитетно: -Я знаю”комбінацію”… Як про випивку секретно “Зв’якнуть”інформацію. Жінок щоб наших переграть (Ольгу та Гафію);- Напої будем…шифрувать(!) Як…поліграфію… Горілку книгой назвемо, А пиво-журналом (Таємно вип’єм,закусимо Рибою та салом)… Ось прийшла неділя Й пролунав дзвінок: -Що там на дозвіллі Робить мій кумок? Забігай на годинку […]
пиво
3 posts
Кума дзвонить на”мобілу”: -Що робиш(зараз угадаю): Ти пиво п’єш або текілу?.. -Ні.Я просто…прес качаю. -Молодець(давай-давай)! До тебе справу маю: Мені теж…ЗСИЛКУ дай (І я…його скачаю)!..
Раз до попа зайшла Баба Катерина І дарунків нанесла Преповну корзину: -Є вино і солі пачка (Стара проказала), Є і гуска,є і качка, І гарний шмат сала. Ось-пиво,ось-повидло… На істинну настав путь, Бо до біса остогидло… Попрошайкой(!)буть!!! В основному люди в нас Все таки хороші (Помагають всякий […]